RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Big Brother Albania 9

  Share

  bigu8
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 17

  Vendodhja : Tiran

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 31/01/2015

  Hobi:: : Gabling

  Ikonat Big Brother Albania 9

  Mesazh nga bigu8 prej Thu Nov 12, 2015 12:41 am

  dhe pak kohe na ndane nga fillimi i [url=bigbrotheralbania9.blogspot.com]bigbrotheralbania9.blogspot.com[/url] .Mendohet se do kete shume surpriza ky edicion i 9 dhe nje format pak me ndryshe se heret e tjera ! Nese jeni te interesuar per ta ndjekur live dhe per lajmet me te fundit , vizitorni faqen tone !

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:16 am