RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  http://besa-bes.forumotion.com

  Share
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga besa-bess prej Tue Feb 02, 2010 8:36 pm

  forum qeeee quhet pike takim i te gjitha moshaveee ja vlen ta vizitoni
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga besa-bess prej Tue Feb 02, 2010 8:37 pm

  besa-bess shkruajti:forum qeeee quhet pike takim i te gjitha moshaveee ja vlen ta vizitoni
  http://besa-bes.forumotion.com
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga lani prej Tue Feb 02, 2010 11:00 pm

  Zymaa me pelqen forumi juaj.. Suksese...


  Edituar për herë të fundit nga lani në Tue Feb 02, 2010 11:10 pm, edituar 1 herë gjithsej


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Feb 02, 2010 11:03 pm

  Eshte forum i papare fare....Ju a sygjeroj ta vizitoni dhe do ngeleni te kenaqur!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga besa-bess prej Wed Feb 03, 2010 12:29 am

  kisha lut qe webmasteri te na vene ne faqene partineritet sepse ne besa-bess e kemi partner rinia shqiptare
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga lani prej Wed Feb 03, 2010 1:36 am

  Nqs ne besa bese eshte linku yne atehere...Dergo emrin si e do ta vendosesh dhe linkun..Ok Bro dhe pastaj e vendos un....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga besa-bess prej Wed Feb 03, 2010 7:10 pm

  ok flm ateher keshtu let jete reklamimi

  www.besa-bess.org
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Feb 03, 2010 7:13 pm

  Forum te bukur paske,shpresoj te jet me i gjer forum jot dhe rinishqiptare.org
  avatar
  Lord
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 15

  Vendodhja : ne matiqan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/02/2010

  Hobi:: : kendimi

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga Lord prej Thu Feb 04, 2010 12:50 am

  zemra shqiptarve eshte besa-bess qe dote thot besen e kemi dhene Smile

  flm per reklamimin tuja zyma dhe gjtihve ju tjerve ju pershendes.. sidomos eriljonin apo si e pat nick..
  rrespekt per gjith
  www.besa-bess.ch
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga lani prej Thu Feb 04, 2010 5:23 pm

  Respekte gjithashtu per Besa-Bese nga RiniaShqiptare.oRg


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Lord
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 15

  Vendodhja : ne matiqan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/02/2010

  Hobi:: : kendimi

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga Lord prej Mon Feb 08, 2010 4:45 am

  fLM lAni
  kaloni majr ne forum

  Sponsored content

  Ikonat Re: http://besa-bes.forumotion.com

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:26 am