RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Edhe Un Ktuh

  Share

  Sweet_Girl
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : N`Shpiii

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 29/08/2010

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Edhe Un Ktuh

  Mesazh nga Sweet_Girl prej Sun Aug 29, 2010 2:32 pm

  Pershdnetje Gjith Juve...Un Jm Sweet_Girl...
  Kete Forum E Gjeta Duke Kerkuar Ne Google dhe Vendosa t`jem pjes e tij Very Happy
  Jam 15 vjeqare , nga Prizreni
  Shpresoj se do tia kaloj bukur me juve...

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:15 am