RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje

  Share
  avatar
  Canna-G
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 4

  Vendodhja : shkupii

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2010

  Hobi:: : Sex

  Ikonat Pershendetje

  Mesazh nga Canna-G prej Sun Aug 15, 2010 4:39 pm

  Tungg Une jam Beni nga shkupi mendoj se do te kalojm mir se bashku

   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:15 am