RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  pershendetje

  Share

  B_U_K_I
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : ka

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/10/2009

  Mosha : 29

  Hobi:: : gjimnastika

  Ikonat pershendetje

  Mesazh nga B_U_K_I prej Tue Oct 06, 2009 11:33 pm

  Cool persh nga buki (rambo) siq me njohin ne chat une jom antar i ri ne kete forum kisha pas deshir qe te njoftohem ma shum rreth keti forumi oki
  kaloni qaste te bukura Very Happy cheers
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: pershendetje

  Mesazh nga lani prej Wed Oct 07, 2009 12:47 am

  Mirseerdhe buki ose rambo si te pelqen te therrasim ne..... Shpresojme se do ja kalosh sh mire nen pranin e atarve te rinis shqiptare..... klm....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: pershendetje

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 07, 2009 5:36 pm

  Mire se erdhe BUKI kalofsh sa me mire ketu ne forum
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: pershendetje

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Nov 01, 2009 2:24 pm

  Mirserdhe ja kalofsh sa me mire me ne!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: pershendetje

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:30 pm

  mirserdhe Buki

  Sponsored content

  Ikonat Re: pershendetje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:17 am