RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershendetje

  Share
  avatar
  Bebushja
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 5

  Vendodhja : DURRES

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : LOJRAT

  Ikonat Pershendetje

  Mesazh nga Bebushja prej Mon Nov 16, 2009 11:10 pm

  Ckemi UNe jam Bebushja!!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga lani prej Mon Nov 16, 2009 11:11 pm

  mirseerdhe bebushe ne forumin tone rinia shqiptare shpresoj tja kalosh sa me mire me ne...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Bebushja
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 5

  Vendodhja : DURRES

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : LOJRAT

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga Bebushja prej Mon Nov 16, 2009 11:13 pm

  edhe une shpresoj tja kaloj sa me mire me ju!! Very Happy
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga anila prej Tue Nov 17, 2009 4:09 pm

  Persh Bebushja... shpresoj tja kalosh sa me mire me ne... klm
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga ersiljano prej Wed Nov 18, 2009 11:19 pm

  Mirserdhe bebushja ja kalofsh mire me ne!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  JoJo
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : Italy

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 19/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Te Degjoj Muzike Te Bukur House, Trance...

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga JoJo prej Thu Nov 19, 2009 11:16 pm

  Persh te gjitheve...jam Jona(per shoqerine JoJo) Very Happy
  ia arrita me ne fund te futem(edhe pse nuk e di akoma mire mire se si funksionon,po do e mesoj me tej...pashe ca foto te Laciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit....me zor po pres te shkoj me pushime, me ka marre malli per Lacin tim!!)
  ciao!! Very Happy
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga lani prej Thu Nov 19, 2009 11:19 pm

  Persh Jona ose me mire JoJo si te duash ti...
  Mirse erdhe ne websitin tone Rinia Shqiptare... shpresoj se do tja kalosh sa me mire dhe me bukur me ne....klm


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  anila
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 27

  Piket : 31

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga anila prej Thu Nov 19, 2009 11:20 pm

  Mirse erdhe JoJo... shpresoj tja kalosh sa me bukur me ne....
  avatar
  JoJo
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : Italy

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 19/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Te Degjoj Muzike Te Bukur House, Trance...

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga JoJo prej Thu Nov 19, 2009 11:24 pm

  gjithashtu edhe une Very Happy
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga ersiljano prej Fri Nov 20, 2009 10:14 pm

  Mirserdhe JoJo kalofsh bukur midis nesh!!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 8:35 pm

  Persh Bebushja PERSH JOJO... shpresoj tja kaloni sa me mire me ne
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Jan 07, 2010 7:34 pm

  Ciao edhe nga une bebushja dhe popo upss jojo Very Happy
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Jan 11, 2010 2:53 am

  Mirserdhe Bebushjaaa.......FIUUUUUU

  ervis
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : vlore

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 28/05/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga ervis prej Fri May 28, 2010 7:17 pm

  pershendetje te gjithve. jam i ri ne foru dhe kerkoj nje mireseardhje
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Jun 11, 2010 3:05 pm

  Mirserdhe...Shpresoj tja kalosh mir me neeeeeeeeeee.........

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershendetje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Jan 18, 2019 12:51 am